İMKB ‘de PENGUEN GIDA (PNGD)

2020 FAALİYET RAPORU

PDF İndir

PENGUEN'DEN HABERDAR OLUN

IK Politikası

IK Politikası

İş Başvurularınızı;

  1. Balkan Mah. Mümin Gençoğlu Cad. No:1 16240 Nilüfer/Bursa adresinde kurulu olan fabrikamızın, İnsan Kaynakları bölümüne doğrudan başvurarak,
  2. insankaynaklari@penguen.com.tr  adresine mail atarak,
  3. Web sitesinden iş başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz.

Yapılan başvuruların tümü İnsan Kaynakları Bölümümüzce mevcut boş kadrolar çerçevesinde değerlendirilecektir. Pozisyonunuzun uygun olması halinde görüşmeye davet edilirsiniz. Başvurularınız insan kaynakları bilgi bankasında ileride faydalanılmak üzere muhafaza edilecektir.

İşe Yerleştirme

Mesleklere göre tasnif edilmiş adaylar talebi yapılan işin analiz ve değerlendirmesine göre ön elemeden geçirilip birinci mülakata davet edilir. Bu mülakat da bulunan bulgular mülakat değerlendirme formuna objektif bir şekilde kaydedilir. Birinci aşamada başarılı olan adaylar talepte bulunan bölüm yöneticisinin de katıldığı ikinci mülakattan geçirilir. Bu mülakat sonucunda edinilen bulgular yine objektif bir şekilde mülakat değerlendirme formuna yazılır. Uygun görülen adayların referans ve özgeçmiş araştırması yapılır ve adayın sağlık durumu işi yapmaya uygun ise kendisine yapacağı iş, ücret ve diğer sosyal haklar anlatılır, karşılıklı varılan mutabakatlar çerçevesinde diğer giriş işlemleri de tamamlanarak kişisel bir özlük dosyası oluşturulur.

Eğitim

Penguen 'de yeni işbaşı yapanlar ve çalışanlar yapacakları işin analiz ve değerlendirme formunda belirtilen yeteneklere erişilinceye kadar sürekli olarak kalite, meslek ve yönetim eğitimlerinden geçirilir. Penguen de yeni işbaşı yapanlar oryantasyon eğitiminden geçirilir ve kendilerine iç yönetmeliğimiz tanıtılır. Böylece; Penguen ailesine yeni katılanların, şirketin teknik ve sosyal çevresiyle uyumu hızlandırılır. Şirket çalışanlarının, iş ile ilgili becerilerinin geliştirilmesini, teknik bilgilerinin arttırılmasını, yöneticilik vasıflarının geliştirilmesini amaçlayan iç ve dış kaynaklı eğitimler yıllık olarak planlanır. Bu plana göre çalışanların şirket içi ve dışında düzenlenen eğitimlere katılması sağlanır.

Ücret Yönetimi

 Penguen de çalışanların ücretleri yılda 1 kez piyasa ücret araştırması, Enflasyon oranı ve kişinin performansına göre revize edilir. Çalışanların üstlendikleri pozisyon, öğrenim durumu, deneyimi, yabancı dil yeteneği gibi faktörler dikkate alınarak ücret skalaları oluşturulur.

RSS Facebook Twitter instagram Google Plus Pinterest Linkedin Flickr Youtube Vimeo Daily Motion Google Maps Google Earth Bing

Tüm Hakları Saklıdır © Copyright 2012 Penguen Gıda

Floki